Info ja registreerimine

E-smaspäev on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt korraldatav e-ostlemise päev, kus Eesti E-kaubanduse Liidu liikmed ja erinevad veebipoed teevad 24-tunni jooksul tarbijatele sooduspakkumisi. E-smaspäev toimus esimest korda 10. novembril 2014 ja järgnevatel aastatel toimub iga novembrikuu ja maikuu teisel esmaspäeval.

14. mail toimub E-smaspäev seitsmendat korda, registreerimine on e-poodidele avatud!

13. novembril 2017 osales E-smaspäeval 132 e-poodi, kellest 114 olid E-kaubanduse Liidu liikmed ja 18 mitteliikmed. E-smaspäeva uuringus osales 72 e-poodi, kellest 65 e-poe 13. novembri läbimüük oli kokku 816 681 eurot ning tellimuste koguarv 16 973. Loe 2017. a uuringu kokkuvõtet.

E-smaspäeva idee autorite Silver Hage ja Matthias Vutti sõnul on e-ostlemise päeva eesmärgiks pakkuda tarbijatele 24-tunni jooksul väga paljudes Eesti veebipoodides eriti häid pakkumisi ja seeläbi suurendada Eesti e-poodide tuntust. Inspiratsiooni E-smaspäeva korraldamiseks saadi USA-st ja Hiinast.

NB! E-smaspäeva visuaale ei ole lubatud kasutada e-poodidel, kes kampaanias ei osale!

Hind ja osalemine e-poodidele

1. E-kaubanduse Liidu liige osaleb E-smaspäeval tasuta. Osaleda saab domeeniga, mis liidu liikmeks on registreeritud

2. Mitteliikme osalustasu on 145 eurot (käibemaks ei lisandu) e-poe kohta.
NB! Kui soovid E-smaspäeval TASUTA osaleda, astu E-kaubanduse Liidu liikmeks! Liikmemaks on 290 € kalendriaastas ja liitumistasu 50 €.
Täpsema info liikmeks olemise eeliste kohta leiad SIIT

3. Eelisjärjekorras on sponsoreeritud pakkumistena kuvatud 15 e-poodi, osalustasu on 300 eurot (kehtib nii liikmele kui mitteliikmele). 15 e-poodi kuvatakse vastavalt registreerimisjärjekorrale.

4. Pakkumisi saab vaadata kategooriate kaupa (vali kategooria registreerimisel).

5. E-poed ja pakkumised roteeruvad ning ei ole kuvatud tähestikulises järjestuses.

Registreerimine

E-poed saavad osavõtu registreerida 9. maini. 
Info registreeritud andmetega (pakkumine, kampaanialink) saadetakse registreerija e-mailile ja seda on võimalik iseseisvalt muuta 9. maini

TÄHELEPANU! Esmakordselt kampaanias osaledes palume saata logo laiusega 500 px e-mailile: info@e-kaubanduseliit.ee. Logofail sobib PDF, JPG, PNG või ka AI formaadis. Mida varem logo edastad, seda kiiremini ja kauem kuvatakse see kampaanialehel.

REGISTREERI SIIN

 

Liitu ka E-smaspäeva FB lehega: https://www.facebook.com/esmaspaev.ee/

 


 

Signe Kõiv

Signe on E-smaspäeva koordinaator ning on Sulle abiks üritust puudutavate küsimuste osas. Võta julgelt ühendust!

5023 456

info@e-kaubanduseliit.ee